mapa strony   |   kontakt   |

Administracja i obsługa

Pracownicy Wydziału zajmują się sprawami finansowymi, osobowymi, utrzymaniem Biblioteki w czystości, księgozbiorem - dbają o jego dobry stan i właściwe ustawienie w magazynach, administrowaniem systemem komputerowym, czuwaniem nad sprawnością sprzętu komputerowego i oprogramowania. Bez nich funkcjonowanie Biblioteki byłoby niemożliwe.

Pracownicy

Grażyna Chodubska główna księgowa tel. 24 366 53 70 wew. 15
e-mail: g.chodubska@bpplock.pl
Magda Szymborska inspektor (księgowość) tel. 24 366 53 70 wew. 15
e-mail: m.szymborska@bpplock.pl
Monika Liszewska inspektor (kadry)
tel. 24 366 53 70 wew. 16
e-mail: m.liszewska@bpplock.pl
Michał Stańczak specjalista tel. 24 366 53 70 wew. 17
e-mail: m.stanczak@bpplock.pl
Izabela Maliszewska starszy magazynier tel. 24 366 53 70 wew. 19
e-mail: i.maliszewska@bpplock.pl
Michał Tkaczyk starszy informatyk tel. 24 366 53 70 wew. 18
e-mail: m.tkaczyk@bpplock.pl
Łukasz Serafinowski informatyk tel. 24 366 53 70 wew. 18
e-mail: l.serafinowski@bpplock.pl
Beata Zimowska inspektor ochrony danych tel. 24 366 53 70 wew. 16
e-mail: b.zimowska@bpplock.pl
Beata Stefańska-Dądzik referent tel. 24 366 53 70 wew. 11
e-mail: b.stefanska-dadzik@bpplock.pl
Anna Mańkowska pracownik obsługi tel. 24 366 53 70
Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Podpisał: Agnieszka Olczyk-Twardy
Dokument z dnia: 15.09.2015
Dokument oglądany razy: 2 175
Opublikował: Michał Tkaczyk
Publikacja dnia: 05.10.2020
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl